chata-kmine krcma izba kupaci-sud kupalisko lyzovanie

vytame-vas

Horská chata Kmínek je turistická chata situovaná na Slovensko-Českej hranici na hrebeni Kysuckých Beskýd približne 5 km od hraničnej obce Makov. Táto chata sa nachádza v príjemnej nadmorskej výške 872 m. n. morom, čo umožňuje jej návštevníkom aktívnu turistiku či už v lete alebo v zime.

Horská chata Kmínek je zvyčajne sezónne otvorená, ale svoje služby poskytuje aj mimo hlavných sezón. Toto dovoľuje návštevníkom vychutnať si krásy Beskydskej prírody aj na jar a jeseň. Vďaka detskému ihrisku je táto chata vhodná pre rodiny, ako aj pre školy a iné organizované skupiny .

V lete si návštevníci môžu vychutnať prechádzky, alebo aj dlhšie tury po okolí, ktoré Vás očaria svojou rozmanitosťou a krásou s nádhernými výhľadmi do širokého okolia. Na svoje si prídu aj zberatelia lesných plodov ako sú hríby, čučoriedky, maliny alebo černice. V okolí nie je problém naraziť na lesnú zver, ktorá nerušene spása lúky .

  K dispozícii je aj nekrytý bazén o rozmeroch 20 x 12 x 1,7 m a vyhrievaný kúpací sud v ktorom možete relaxovať aj v mrazivom počasí. V pod večer ponúkame možnosť posedenia pri ohníčku v našom altánku s ohniskom a grilom, ktoré sú voľne k dispozícii.

360-panorama